Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Puzdrowo

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Dom z garażem Puzdrowo

Puzdrowo,pomorskie

647 000 zł94,93 m² 6 815,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dom ze słonecznym ogrodem w okolicy Sierakowic Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Lębork(Puzdrowo + 24 km)

360 000 zł50,86 m² 7 078,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie z balkonem , o powierzchni użytkowej 46,20m , całkowitej 50,86m 2 , zlokalizowane w Lęborku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Sulęczyno

Sulęczyno(Puzdrowo + 14 km)

50 000 zł838 m² 59,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o po 838m2 w Gminie Sulęczyno - Żakowo. Niewielka osada kilku gospodarstw i domków wakacyjnych nad rzeką Słupią. W pobliżu ogromna ilość jezior i niezwykle czystych.

Szczegóły ogłoszenia

470 400 zł58,80 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy na sprzedaż Lębork, ul. Staromiejska - ścisłe centrum miasta Na sprzedaż lokal usługowy w ścisłym centrum Lęborka, położony przy ulicy Staromiejskiej, w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł95,81 m² 10 332,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Apartament 95m2 , 4 pok. 300m od jeziora Klasztornego w kartuzach lokalizacja: kartuzy stolica Kaszub położona 30 km od Gdańska pośród lasów i czterech jezior zwanych potocznie kartuskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn, ul. Rogali

Lębork(Puzdrowo + 24 km)

11,90 zł/m²2 100 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia hala przemysłowa o powierzchni 1700 m Przestronna hala, idealna do prowadzenia działalności produkcyjnej, magazynowej lub logistycznej. Na terenie dodatkowo dostępna: wiata.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Raduńska

Chmielno(Puzdrowo + 16 km)

2 249 000 zł140,86 m² 15 966,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 349 m²

Na sprzedaż nowa i pięknie utrzymana posiadłość w miejscowości Przewóz Sznurki, 6 kilometrów od Chmielna! Posadowiona na trzech działkach o łącznej powierzchni 3.349 m2. Dwa budynki:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z loggią, ul. Lipowa

Lębork(Puzdrowo + 24 km)

888 000 zł225,50 m² 3 937,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Z przyjemnością prezentujemy Państwu przytulny, zadbany dom w zabudowie bliźniaczej, usytuowany na pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Myśliwska

Wyszecino(Puzdrowo + 25 km)

199 900 zł1 350 m² 148,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę o powierzchni 1350 m2, położona w Wyszecinie, w gminie Luzino, w powiecie wejherowskim, przy ul. Myśliwskiej, (nr ewidencyjny 21/7). Teren objęty jest Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Mikorowo

Mikorowo(Puzdrowo + 20 km)

755 000 zł100 m² 7 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 033 m²

Przedstawiamy unikalny dom letniskowy nad jeziorem Mikorowskim z własnym pomostem i linią brzegową. Zanurz się błogim spokoju i harmonii natury w miejscowości Mikorowo gm. Czarna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Gowidlino(Puzdrowo + 5 km)

115 000 zł1 300 m² 88,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój pośrednik, twój sąsôd. Na sprzedaż oferuję Państwu działkę budowlaną w Gowidlinie (gm. Sierakowice) o metrażu 1300 mkw. przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Puzdrowo

Puzdrowo,pomorskie

135 315 zł3 007 m² 45 zł/m²

 

 

 

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij